חבילת עיצוב אתר 3

עיצוב אתר בסיסי

גרפיקה בסיסית

20 עמודי עיצוב

 חבילת עיצוב אתר 1

עיצוב אתר בסיסי

גרפיקה בסיסית

10 עמודי עיצוב

 חבילת עיצוב אתר 1

עיצוב אתר בסיסי

גרפיקה בסיסית

5 עמודי עיצוב

 

קידום אתרים.

קידום אתרים

קידום אתרים זוהי שיטה שבה מבצעים כל מיני פעולות בתוך האתר ומחוצה לו כדי לייעל ולקדם את מיקומו בתוצאות של מנועי חיפוש שונים, על מנת להגיע למספר הגדול ביותר של מבקרים רלוונטיים המחפשים נושאים בתחום האתר שלך.

מספר המבקרים זהו הנושא בעל החשיבות הגבוהה ביותר בכל אתר מאחר והוא הקובע הצלחתו או כשלונו. אתר בלי מבקרים הוא כמו חנות או מרכז מסחרי בלי קונים שבסוף יפשוט רגל וייסגר. ועל מנת שאתר אינטרנט יתקיים ויתפרסם חייבים לעבוד לפי שיטות מדוייקות ומיוחדות שלפיהן יוכל למשוך מבקרים. כאן באה לידי ביטוי השיטה של קידום האתרים במנועי החיפוש – "SEO" – SEARCH ENGINE OPTIMIZING"

שבה מקדמים את האתר למקומות הראשונים בדפי החיפוש כמו של Google , Yahoo, Bing וכו'… במידה ואתרך לא נמצא באחד מהם ובמיוחד בדפים הראשונים, אנשים לא ימצאו אותו ובכך לא יבקרו בו, דבר שיכול להכשיל את כל המאמצים שלך מלפרסם אותו.

במידה ויכולת להביא מבקרים לאתר שלך המשימה הבאה היא איך לשמר אותם ולהשפיע עליהם שיחזרו כל הזמן ולא רק פעם אחת, כאן ישנה עוד סיבה יותר חשובה לשימוש בשיטת ה"SEO" מאחר שהיא לא רק מקדמת את האתר אלא שמוודא שמספר המבקרים יגדל מיום ליום בכך שהיא עובדת במיוחד על התוכן של האתר, העשרת הנושאים שבו ושימוש בשיטות מתקדמות כדי לשמור על איכות והתפתחות האתר כל הזמן כדי שהמבקרים יחזרו שוב.

ישנם כמה פרמטרים חשובים המשפיעים והמשתתפים בהצלחתה של שיטת הקידום, הם :

שם הדומיין – במידה ועדיין לא נמצא שם לאתר מומלץ מאד למצוא שם שיתאים לתוכן ולתחום שלו.

תוכן – התוכן צריך להיות יעיל, ייחודי ואיכותי שלא יהיה מועתק כי אחרת האתר שלך לא יהיה ייחודי.

מילות המפתח- הדבר החשוב על מנת שהמבקרים ימצאו את האתר שלך לפיו. מילות החיפוש שמשתמשים בה כדי להגיע לתחום שבו מתמחה האתר שלך למשל אם האתר שלך הוא בתחום הבניין והדירות מילים כמו דירות, נדל"ן, השכרה, מכירה, קבלני בניין ועוד יהיו מילות מפתח שיקדמו אותו.

בנייה ועיצוב- השימוש בטכניקות מיוחדות מבוססות שיטת קידום אתרים במנועי החיפוש.

אחסון – זמינות האתר שתלוי בשרת שעליו הוא מאוחסן, מיקומו של השרת וחבילת האירוח כי נתונים אלו יכולים להפשיע על הצגת התוכן, מהירות העברת הנתונים, והאיכות.

קישורים- פירושו לשים קישורים במקומות נכונים גם בתוך האתר ז"א תוך מאמר מסויים לדפים פנימיים אחרים וכו' ומחוץ לאתר שנקראים קישורים נכנסים המצביעים על האתר מאתרים אחרים לא רק אינדקס אתרים או פורומים אלא ישנם אתרים איכותיים במיוחד שיש להם " PAGE RANK" או דירוג גבוה במנועי החיפוש.,

ועוד .

חשוב מאד לפנות לאחת מחברות קידום האתרים כי הגשמת נושא זה דורשת מומחיות, מקצועיות ויסודיות אשר חובה לטפל בכל הפרמטרים המשפיעים על קידום האתר ודירוגו במנועי החיפוש, זו לא עבודה לחובבנים כי אחרת האתר שלך יהיה פסול מלהופיע במנועי חיפוש.

Back to Top