3 פלטפורמות מובילות למסחר אונליין

שנת 2020 בישרה קפיצת מדרגה עבור המסחר באונליין, אם עד שנת 2020 הסחר באונליין היה פופולארי והחזיק ב60-70 אחוז מכלל עסקאות הסחר בעולם כשהתפרצה הקורונה רף זה נשבר ושיאים חדשים הרקיעו לשחקים, אנשים היו סגורים בבית או שפחדו ללכת לחנויות ואולי להיחשף בפני נגיף הקורונה והעדיפו לרכוש מוצרים דרך הבית במחשב.

עסקים רבים שעד לא עשו דריסת רגל בעולם הסחר הדיגיטלי פתאום התחילו להביע עניין לקראת אולי גל שני או שלישי של קורונה בחודשים הבאים.

פלטפורמות למסחר אונליין

• ווקומרס של וורדפרס – וורדפרס היא פלטפורמת האתרים הכי נפוצה בעולם והיא מובילה את הרשימה כבר למעלה מ 10 שנים, היתרונות שלה הם קלות התפעול, ההתקנה וההתאמה לצרכים שונים אבל היתרון הגדול ביותר שלה הוא שיש מאחוריה קהילה ענקית שתורמת ועושה ומפתחת כל הזמן, כך תוכלו ליהנות מתוספים חינמיים רבים, מפיתוחים הכי חדשניים ומגניבים ומאתר שעובד מעולה, כדי להפוך את וורדפרס מאתר רגיל לאתר מסחר יש להתקין תוסף הנקרא ווקומרס והוורדפרס שלכם הופך בין רגע לחנות אונליין.
• שופיפי – היא מערכת מעולה למסחר אונליין שנפוצה יותר בחו"ל ופחות בארץ אבל ניתנת לשימוש בעברית ואף מופעלת על ידי כמה חברות בארץ, היתרונות שלה שהיא בנויה אך ורק לסחר אלקטרוני ככה שהיא בנויה טוב יותר לתת מענה בתחום זה, החיסרון שלה שהשימוש בה עולה כסף באופן חודשי + כמעט וכל תוסף יעלה לכם כסף.
• מג'נטו – פלטפורמה שמיועדת אך ורק למסחר אלקטרוני עם קהילה גדולה מאחוריה שמפתחים ויוצרים כל הזמן, החיסרון שלה קצת קשה לתפעול.

מרחבי הרשת:
יורם קראוס – יומן מסע טיפוס הרים אל פסגת הר המטרהורן